PolskiEnglish PakietyNewsletterLokalizacjaAtrakcjeOferty specjalneGaleria

Apartamenty Szklarska Poręba

Niezależnie od pory roku, miejscowością, którą trzeba zobaczyć jest Szklarska Poręba. Komfortowe noclegi w Willi Józefina pozwolą na jeszcze przyjemniejsze spędzenie tu czasu. Szczególnie zachwycające jest położenie obiektu w najwyżej usytuowanej części Szklarskiej Poręby (na wysokości 886 m n.p.m.) – Jakuszycach. Noclegi w naszych apartamentach umila przyjemny szmer rzeki Kamienna stanowiącej bezpośrednie sąsiedztwo willi. W pobliżu znajduje się również wodospad Kamieńczyka.

Otoczenie zieleni, zapierające dech w piersiach widoki oraz czyste powietrze to powody, dla których mocno rekomendujemy noclegi w dzielnicy Jakuszyce, a w szczególności nasze apartamenty.

Szklarska Poręba, oprócz pięknych terenów górskich, ma do zaoferowania turystom szereg atrakcji, które ucieszą dorosłych, jak również dzieci. Aktywne spędzanie czasu na wycieczkach pieszych po górach Izerskich, adrenalina w parkach linowych, Zjeżdżalnia Grawitacyjna, jak również zwiedzanie zabytkowych Kościołów to tylko niektóre z aktywności, do jakich zachęca Szklarska Poręba.

Apartamenty w Willi Józefina pozwolą na odpoczynek w gustownie urządzonych wnętrzach po całym dniu eksplorowania okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z pakietami, które dla Państwa przygotowaliśmy. Nasze apartamenty w Szklarskiej Porębie to naturalny wybór – czy spędzasz wakacje z rodziną, przyjaciółmi, czy ukochaną osobą.

Zarezerwuj apartament
Imię i nazwisko: 
Adres e-mail: 
Nr telefonu: 
Adres zamieszkania: 
Ilość osób: 
Długość pobytu: doby
Data przybycia: 
Dodatkowe informacje: 
Pakiety promocyjnepokaż wszystkie pakiety »

Apartament's Jóżefina | Szosa Czeska 4 | 58-580 | Szklarska Poręba | tel.: +48 502 219 136 | e-mail: willajozefina@post.pl

©2010 Willa Józefina Witamy- O Willi- Apartamenty- Cennik- Rezerwacje- Kontakt B&P.design Logo